شادي يک احساس عالي است که همه ي مردم خواهان آن هستند. جالب است بدانيد که همه ي ما مي توانيم راه خوشحال بودن را ياد بگيريم. اگر احساس ناراحتي و عصبانيت مي کنيد، به دلايل قانع کننده ي زير براي شاد بودن توجه کنيد:


 


1- افرادي هستند که از صميم قلب شما را دوست دارند


برخي از افراد، به ويژه خانواده شما از صميم قلب دوست تان دارند و خوشبختي شما براي آنها مهم است. اگر مي خواهيد خانواده تان را خوشحال کنيد، بايد بخنديد تا آنها از ديدن خوشحالي شما، احساس خوشبختي کنند. هر چقدر هم که احساس بدي داشته باشيد، فراموش نکنيد که تنها نيستيد و در اطراف خود افرادي داريد که بي قيد و شرط شما را دوست دارند.


2- قدر زندگي را بدانيد و از زنده بودن خود خوشحال باشيد


شکرگزار باشيد که هنوز زنده و سلامت هستيد. بسياري از مردم آرزو مي کنند جاي شما باشند، اما همه از نعمت هاي شما برخوردار نيستند. مهم نيست که چقدر ناراضي، بيمار، خسته يا غمگين هستيد، تنها به ياد داشته باشيد که يکي از گرانبهاترين نعمت هاي شما، زندگي منحصر به فرد خودتان است! به جاي نگران شدن در مورد همه چيز، بايد شروع به مشاهده و لذت بردن از لحظه حال کنيد و اکنون که نفس مي کشيد و زنده هستيد خوشحال باشيد.


 


بعبارت ديگر سعي کنيد در لحظه ي حال زندگي کنيد و گذشته و آينده را ناديده بگيريد. هيچ کس قدرت پيش بيني آينده را ندارد. امروز خوشحالي را انتخاب کنيد و از هر لحظه اي که در آن هستيد لذت ببريد. اين بهترين راه براي يادگيري چگونگي شاد بودن است.


 


3- خوشحال بودن شما را بسيار مشتاق و سازنده مي کند


اثبات شده است که افراد خوشحال در زمينه فعاليت و کارهاي خود بسيار مثمر ثمر واقع مي شوند و اغلب به موفق ترين افراد تبديل مي شوند. مولد بودن شما را قادر مي سازد اهداف خود را در زندگي سريعتر و بهتر انجام دهيد، بنابراين موفق تر مي شويد و از زندگي راضي تر خواهيد شد.


ادامه مطلب.


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

تانيش در Sandra Gregory Frankie Tina Sam Chris لوازم يدکي ليفتراک بر بلنداي كوه بيل Jana